środa, 30 listopada

W sierpniu firma “Barger Media” wprowadziła na rynek aplikację, która pozwala dzielić się zdjęciami w połączeniu z lokalizacją tego zdjęcia.

Wszystkie zdjęcia są udostępniane w czasie rzeczywistym i nanoszone na mapy poprzez niestandardowe “odznaki-tarcze”. Tarcze można również samemu zaprojektować poprzez Badge Maker.

Badger jest to jedyna aplikacja na rynku, która pozwala na tworzenie “tarczy” jako platformy na dzielenie się zdjęciami w środowisku o tych samych zainteresowaniach i na wymianie komentarzy w danym temacie. Chodzi o to, aby ludzie o podobnych zainteresowaniach i spojrzeniu wizualnym mogli się nawzajem poznawać.

Badger jest wyjatkowo łatwy w użyciu. Zaznaczając miejsce przy użyciu GPS w twoim telefonie, dołączamy zdjęcie lub video wybierając temat (sztuka ulicy, tanie drinki, muzeum, parki, transport, zachód słońca itd…) Np: jeśli interesują Cię uliczne grafitti, dodajesz “tarcze” sztuka ulicy do swojego portfela z tarczami i odrazu wchodzisz do zestawu najlepszych zdjęć z grafitti.

To jest jak zbiorowy fotograficzny blog wspólnych zainteresowań połączonych geograficznie. Badger to świetny sposób na udostępnianie zdjęć przyjaciołom, rodzinie i społeczności, których łączy wspólny temat.

Badger posiada również natychmiastową mozliwość udostępniania zdjęć na Twitterze i Facebooku.

Aplikacja dostępna jest za darmo w App Store oraz poprzez https://www.playbadger.com

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
11 lat temu

ciekawe rozwiązanie

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx