sobota, 23 października

Wczoraj Apple udostępnił aktualizację Update Firmware EFI dla MacBook Air w wersji 2.1, która dodaje szereg poprawek dla monitorów z Thunderbolt i Target Disk Mode. Aktualizacja zwiększa również dostępność do funkcji Lion Recovery, gdy używamy połączenia z internetem umożliwiając ponowne pobranie Liona z serwerów firmy Apple.

„Ta aktualizacja zawiera poprawki zwiększające stabilność odzyskiwania Liona poprzez połączenie z internetem, i rozwiązuje problemy z kompatybilnością monitorów z Apple Thunderbolt oraz wydajność Thunderbolt Disk Mode na MacBook Air (modele z 2011 roku)

MacBook Air EFI Update aktualizuje firmware EFI na notebookach. Podczas aktualizacji wskazane jest aby przewód zasilający komputera był podłączony do źródła elektrycznego . Po ponownym uruchomieniu MacBooka Air, pojawi się szary ekran z paskiem stanu w celu wskazania postępu aktualizacji. Całość aktualizacji zajmuje kilka minut.”

Nowe MacBooki Air pojawiły się w sprzedaży 20 lipca, wraz z wydaniem nowych monitorów Apple Thunderbolt Display (zastępujących Cinema Display), które zawierają oprócz Thunderbolt port Ethernet, umożliwiając łatwiejsze łączenie urządzeń peryferyjnych i dostęp do sieci a przede wszystkim ultraszybkie i niezywkle wszechstronne połączenie. Monitory Thunderbolt są już dostępne i zostały wysyłane do sklepów o czym pisaliśmy w zeszłym tygodniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x