sobota, 15 czerwca

iphone6-14

Nowy raport M.I.C. Gadget twierdzi, że Apple zwiększy minimalną pamięć wewnętrzną swojego iPhone’a z 16GB do 32GB. Informacja została podana przez znawców, którzy rzekomo widzieli opakowanie nowej generacji iPhone’a 6S.

Dzisiaj chcemy pożegnać się z 16GB iPhone’em. Niektórzy wtajemniczeni z Foxconn potwierdzili, że nowy iPhone 6S (a uważamy że i wszystkie przyszłe iPhone’y jak iPhone 7) będą miały 32GB i więcej pojemności. Nie możemy powiedzieć skąd dział Foxconn otrzymał te informacje, ale możemy tylko powiedzieć, że na opakowaniach nowych iPhone’ów 6 i iPhone’ów 6s Plus nie ma naklejki informującej o pojemności 16 GB, ale 32, 64, 128.

To nie pierwszy raport sugerujący, że podstawowa wersja iPhone’a będzie posiadać 32 GB pamięci masowej jednak niedawno wyciekły zdjęcia płyty głównej przyszłego iPhone’a zawierające pamięć 16GB. Jest możliwe, że Apple używa 16GB tylko dla swoich jednostek badawczych.

Mówi się, że iPhone 6S będzie nieco grubszy, aby pomieścić nową funkcjonalność wyświetlacza Touch Force, ale pozostałe elementy wyglądu będą bardzo podobne do obecnego urządzenia. Inne prognozy związane z iPhone’em 6S sugerują nowy chip NFC, szybszy procesor LTE, dodatkową opcję kolorystyczną w postaci różowego złota, 12MP aparat, nagrywanie wideo 4K, tryb 240fps Slow-Mo i więcej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx