czwartek, 22 lutego

Apple Black Friday 2014

W ramach ogłoszonej dziś kampanii wspierającej nadchodzący Światowy Dzień Walki z AIDS, Apple potwierdził także promocje związane z tegorocznym Black Friday, który w tym roku przypada na piątek 28 listopada. Dzień ten będzie w tym roku pod znakiem specjalnych zakupów promocyjnych związanych z akcją (RED).

W ramach promocji w USA oferowane będą karty upominkowe (RED) dla klientów, którzy kupują produkt zakwalifikowany na Czarny Piątek. W przeciwieństwie do ubiegłego roku, Apple w tym roku będzie oferował karty podarunkowe o wartości 50 dolarów także przy zakupie iPhone’a 6, iPhone’a 6 plus, iPhone’a 5S oraz iPhone 5C.

Wartość kart podarunkowych będzie różna dla różnych produktów i będzie wynosić 100 dolarów za zakup wybranych komputerów, 50 dolarów za zakup iPada i 25 dolarów za wybrane iPody, Apple TV i sprzęt Beats. Niektóre z tych kwot są niższe od tych z ubiegłorocznego Czarnego Piątku, które przewidywały karty upominkowe o wartości 150 dolarów za zakup urządzeń Mac, 75 dolarów za zakup iPada Air i 50 dolarów za zakup iPoda. Tegoroczna sprzedaż obejmuje następujące urządzenia:

– IPhone (50 $): iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5S, iPhone 5c
– IPad (50 $): iPad Air 2, iPad Air, mini iPad 3, iPad mini 2, iPad mini
– Mac (100 $): iMac, MacBook Pro, MacBook Air, iMac Retina, MacBooka Pro Retina
– IPod ($ 25): iPod touch, iPod nano
– Apple TV ($ 25)
– Beats by Dr Dre ($ 25): słuchawki i głośniki

Nie jest jeszcze potwierdzone czy karty podarunkowe będą także dodawane do zakupów w polskim Apple Store. W zeszłym roku firma zdecydowała się na klasyczne obniżki w cenach wybranych urządzeń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tomal
tomal
9 lat temu

ee no jak nie obniżą ceny to lipa. Po co mi dodatkowy giftcard.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx