sobota, 13 lipca

MacBook Pro koncepcja

Apple zaprezentuje nowe komputery Mac na imprezie, która jest podobno zaplanowana na czwartek, 27 października, informuje Re/code. Impreza odbędzie się „w lub w pobliżu” kampusu Apple w Cupertino zamiast w San Francisco, co sugeruje, że może się ona odbyć w firmowym Town Hall. 

Re/code nie ujawnia szczegółów na temat tego, które komputery Mac otrzymają aktualizację podczas tej imprezy, chociaż obiektywnie patrząc cała linia komputerów Apple, poza MacBook’ami Retina ma potrzebę odświeżenia.

Nowe modele MacBook’a Pro prawdopodobnie będą czołowym urządzeniem tego wydarzenia, ponieważ plotki sugerują istotną aktualizację tego produktu. Mówi się, że nowy MacBook Pro będzie miał przeprojektowany, cieńszy korpus z płaską klawiaturą w stylu MacBook’a, panel dotykowy OLED, który zastąpi fizyczne przyciski funkcyjne w górnej części klawiatury, oraz wsparcie Touch ID.

Oczekuje się również wycofanie portów USB-A, portu HDMI oraz gniazda kart SD na rzecz czterech portów USB-C, oraz wsparcie dla USB 3.1 i Thunderbolt 3.

Niedawne plotki japońskiej strony Mac Otakara sugerują również, że Apple wprowadzi nowego, 13-calowego MacBooka Air również wyposażonego w USB-C i Thunderbolt 3. Inne produkty, które mogą potencjalnie być odświeżone to iMac, Mac Pro i Mac mini.

W związku z tym, że wydarzenia ma się odbyć w dniu 27 października, zaproszenia dla mediów powinny być rozesłane jeszcze w tym tygodniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx