wtorek, 18 czerwca

Serwis Bloomberg potwierdził informację, że Apple przygotowuje się do wydania cieńszych modeli MacBook’ów Pro z wyświetlaczami Retina.

Modele mają zostać zaprezentowane na Worldwide Developers Conference, która rozpocznie się 11 czerwca. Mają posiadać pamięć flash, która ma „skrócić czas uruchamiania i wydłużyć czas pracy baterii”. Raport jest oparty o „kontrolowany przeciek” od kogoś znającego Apple PR i znanego z przeszłości z dzielenia się szczegółowymi informacje o produktach.

Apple Inc. przygotowuje nową linię laptopów cieńszych MacBook’ów działających na mocniejszych procesorach wykonanych przez Intel Corp.

MacBook’i Pro, które zostaną zaprezentowane na dorocznej konferencji Apple dla deweloperów będą wyposażone są w wysokiej rozdzielczości ekrany, takie jak te w iPhone’ie i iPadzie, a także pamięci flash w celu skrócenia czasu uruchamiania i wydłużenia czasu pracy akumulatora – powiedziała osoba prosząca o zachowanie anonimowości, ponieważ plany nie zostały upublicznione.

Ostatnia aktualizacja MacBook’ów Pro miała miejsce w październiku 2011 roku, choć nie były one znacząco przeprojektowane od 2008 roku.

Bloomberg sugeruje również, że Apple na WWDC ogłosi datę premiery nowego systemu OS X Mountain Lion, który Apple zapowiedział wcześniej w tym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx