poniedziałek, 27 maja

Apple rozesłał deweloperom e-maile z zaproszeniami do udziału w różnych wydarzeniach poświęconych określonym funkcjom systemu iOS, iPadOS i macOS, takim jak widżety i klipy aplikacji.

Konferencja poświęcone widżetom o nazwie „Tworzenie wspaniałych doświadczeń widżetów” odbędzie się 1 lutego 2021 roku i da programistom możliwość poznania nowych technik tworzenia przydatnych „widżetów” dla ich aplikacji.

Przydatne i zachwycające „widżety” umożliwiają podniesienie poziomu najważniejszych treści z aplikacji i wyświetlanie ich w miejscu, w którym użytkownicy mogą zobaczyć je jednym rzutem oka na iPhonie, iPadzie i komputerze Mac.Mogą również pomóc użytkownikom spersonalizować ekrany główne w wyjątkowy sposób. Dołącz do nas, aby dogłębnie przyjrzeć się tworzeniu wspaniałych widgetów.

Kolejna konferencja odbędzie się w poniedziałek, 15 lutego i będzie zatytułowana „Przynieś aplikację iPada na komputer Mac” oraz osobne wydarzenie o nazwie „Tworzenie wspaniałych doświadczeń klipów z aplikacji”, które koncentruje się na funkcji klipów aplikacji wprowadzonej w systemie iOS 14.

Programiści, którzy zostali zaproszeni na te sesje, mogą zadawać pytania pracownikom Apple, podobnie jak wydarzenia online, które Apple zorganizował w zeszłym roku dla WWDC.

Apple od czasu do czasu organizuje specjalne wydarzenia online, które dotyczą różnych funkcji iOS i macOS. W zeszłym roku Apple zorganizował warsztaty poświęcone funkcjom ułatwień dostępu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx