sobota, 25 maja

wwdc_2013

Firma Apple poinformowała o terminie swojej corocznej Worldwide Developers Conference (WWDC), która w tym roku odbędzie się w 10-14 czerwca w centrum konferencyjnym Moscone West w San Francisco. Pomimo niemałej ceny za bilety, która wynosiła 1599 dolarów, rozeszły się one w dwie minuty od rozpoczęcia sprzedaży.

„Cieszymy się z kolejnego spotkania na WWDC 2013 z niesamowitą społecznością programistów iOS i OS X,” powiedział Philip Schiller, wiceprezes Apple ds. globalnego marketingu. „Nasi programiści mieli najbardziej płodny i dochodowy rok w historii i tym bardziej jesteśmy podekscytowani tym, aby pokazać im najnowsze osiągnięcia w technologii, oprogramowaniu i narzędziach programistycznych, które pomogą im tworzyć innowacyjne aplikacje. Nie możemy się doczekać, żeby przekazać w ich ręce nowe wersje iOS i OS X”

W ubiegłych latach, Apple wprowadzał do sprzedaży bilety na WWDC jednocześnie z jej ogłoszeniem, ale widząc coraz większe zainteresowanie i coraz szybszy czas ich wyprzedania postanowił zapowiedzieć ich sprzedaż dzień wcześnie, aby dać deweloperom równe szanse w uzyskaniu biletów. Bilety na WWDC 2012 wyprzedano w mniej niż dwie godziny.

Dla programistów, którzy nie byli w stanie uzyskać biletu na WWDC, Apple zamieścił informację, że ​będzie umieszczał filmy video z sesji podczas konferencji w czasie rzeczywistym, a nie później, jak to było w przeszłości. Apple początkowo pobierał setki dolarów za dostęp do sesji filmów, ale od kilku lat są one za darmo dla zarejestrowanych deweloperów a od zeszłego roku skrócił także czas opóźnienia między końcem konferencji a publikacją wideo do kilku dni.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx