czwartek, 30 marca

WatchOS 3

Firma Apple zapowiedziała właśnie kilka nowych funkcji, jakie pojawią się wraz z watchOS 3, który przede wszystkim pomoże uruchomić aplikacje szybciej dzięki temu, że urządzenie zachowuje ulubione aplikacje użytkownika w pamięci. To sprawi, że z nowym systemem Apple Watch będzie aż 7 razy szybszy. Aplikacje będą się także odświeżały w tle, dzięki czemu nie trzeba będzie czekać na nowe informacje podczas odświeżania.

Ck2MnofXAAAsiGy

W nowym watchOS 3 pojawi się też nowy dock dla łatwego dostępu do wszystkich ulubionych aplikacji. W watchOS 3, znajdzie się również nowa funkcja awaryjnego SOS, który pozwala szybko zadzwonić pod numer 911 i powiadomić o swojej lokalizacji.

f1465838340-1

Jedną ze znaczących zmian będzie możliwość odpowiadania na wiadomości nie tylko przez zdefiniowane wcześniej odpowiedzi, ale poprzez pisanie tekstu po ekranie. Apple Watch będzie w stanie dynamicznie rozpoznawać litery i przekładać rysunki w pełne wiadomości tekstowe.

Ck2M11YWsAA-CPc

Inne aktualizacje obejmą m.in nowe tarcze Apple Watch i ich ulepszony sposób na własną modyfikację. Ulepszona zostanie aplikacja Aktywność, która pozwoli nam teraz dzielić się swoimi dziennymi osiągnięciami ze znajomymi i rodziną. Pojawi się nowa aplikacja Brathe, która będzie nam pozwalała kontrolować nasz poziom stresu i szybszego oddechu oraz ułatwić szybki relaks i doprowadzenie oddechu do stanu uspokojenia.

Ck2Oyl9WYAAnK22

f1465838020

Nowy system ma być dostępny na jesieni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx