niedziela, 5 lutego

Po miesiącach spekulacji, Apple oficjalnie zapowiedział swój własny serwis strumieniowy wideo. Usługa nosi nazwę Apple TV+.

Dyrektor generalny firmy Apple, Tim Cook, zaprosił na dzisiejszą imprezę w Steve Jobs Theatre Jamiego Erlichta i Zacka Van Amburga. Apple zatrudnił ich jako byłych dyrektorów Sony Television w 2017 roku.

Własna usługa Apple, obejmująca subskrypcję wideo, będzie zawierać zupełnie nowe programy z udziałem najbardziej znanych twórców świata, w tym Oprah Winfrey, Stevena Spielberga, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Octavii Spencer, J.J. Abrams, Jason Momoa, M. Night Shyamalan, Jon M. Chu i więcej. W aplikacji Apple TV subskrybenci będą cieszyć się inspirującymi i autentycznymi historiami i atrakcyjnymi postaciami ze wszystkich gatunków, bez reklam i na żądanie.

Ponadto Apple zadebiutuje w maju 2019 roku nową aplikacją Apple TV i nowymi kanałami w Apple TV. Zupełnie nowa aplikacja Apple TV łączy różne sposoby odkrywania i oglądania programów, filmów, sportu, wiadomości i innych w jednej aplikacji na iPhone’a, iPada, Apple TV, Mac, smart TV i urządzenia strumieniowe. Użytkownicy mogą subskrybować i oglądać nowe kanały Apple TV – płacąc tylko za usługi, które chcą, takie jak HBO czy SHOWTIME – wszystkie na żądanie, dostępne w trybie offline i online, z niesamowitą jakością obrazu i dźwiękiem. Mogą cieszyć się sportem czy wiadomościami, a także kupować lub wypożyczać filmy iTunes i programy telewizyjne w nowej, spersonalizowanej aplikacji Apple TV.

Nowa aplikacja Apple TV personalizuje to, co widzowie uwielbiają oglądać w swoich istniejących aplikacjach jednocześnie rozwijając bezpieczne i wszechstronne zrozumienie zainteresowań użytkowników. Aplikacja oferuje sugestie dotycząc filmów z ponad 150 aplikacji strumieniowych, w tym Amazon Prime i Hulu, a także usługi płatnej telewizji takie jak Canal+ czy PlayStation Vue.

https://www.youtube.com/watch?v=RrdbT4hpwBk

Ponadto aplikacja Apple TV stanie się nowym domem dla setek tysięcy filmów i programów telewizyjnych dostępnych obecnie do kupienia lub wypożyczenia w sklepie iTunes Store.

Apple twierdzi, że usługa zostanie uruchomiona jesienią 2019 roku w ponad 100 krajach w tym również w Polsce. Ceny usługi subskrypcji zostanie ogłoszona w późniejszym czasie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx