niedziela, 4 czerwca

Apple twierdzi, że od kolejnej edycji będzie oferować członkom programu Apple Developer Program dostęp do wersji beta aktualizacji oprogramowania sprzętowego AirPods Pro, zanim zostaną one udostępnione publicznie.

Apple poinformował o tym deweloperów na stronie pobierania, na której dostępne są wersje beta systemów iOS, iPadOS, macOS, watchOS i tvOS. Według Apple, wersje beta oprogramowania sprzętowego dla AirPods Pro pozwolą na rozwój niektórych funkcji w systemach iOS i macOS oraz umożliwią takie funkcje, jak wzmocnienie konwersacji i redukcję szumów otoczenia.

Obecnie Apple od czasu do czasu wydaje aktualizacje oprogramowania dla AirPods, AirPods Pro i AirPods Max, chociaż nie ma niezawodnego sposobu na ręczną aktualizację urządzeń. Zamiast tego słuchawki są aktualizowane automatycznie po podłączeniu do zasilania i w pobliżu sparowanego z nimi Phone’a lub iPada z połączeniem internetowym.

Nie jest jasne, w jaki sposób Apple udostępni wersje beta oprogramowania AirPods Pro. Przypuszczalnie Apple zapewni programistom profil do pobrania, który automatycznie zainstaluje i zaktualizuje AirPods Pro, gdy pojawi się nowa aktualizacja.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx