niedziela, 23 czerwca

Apple rozesłał do użytkowników maile z informacją, że firma zakończy program testowy wiadomości w systemie OS X Lion 14 grudnia 2012.

Drogi [Użytkowniku]

Program Beta Wiadomości na OS X Lion zakończy się w piątek, 14 grudnia 2012. Mamy nadzieję, że podobały Ci się możliwość podglądu wiadomości.

Jeśli chcesz nadal korzystać z Wiadomości, uaktualnij system do OS X Mountain Lion w Mac App Store. Wiadomości są jedną z wielu świetnych nowych aplikacji i funkcji wbudowanych w OS X Mountain Lion.

Dziękujemy za udział programie Beta iMessage.

E-mail oznacza, że w celu dalszego korzystania z aplikacji Wiadomości, użytkownicy muszą uaktualnić system do OS X Mountain Lion. OS X Mountain Lion jest dostępny za 17,99 Euro w Mac App Store.

Wiadomości to klient popularnego systemu Apple iMessage dla komputerów Mac i zastępuje iChat w OS X Mountain Lion. Apple pierwotnie uruchomił go jako program beta dla istniejących użytkowników systemu Lion i zakończyć wraz z premierą systemu Mountain Lion.

Od dawna wiadomo, że Apple planował zakończyć test beta na Lionie, ale dopiero teraz podał klientom harmonogram. Mimo, że Apple sugeruje, że klienci mogą dokonać aktualizacji do OS X Mountain Lion aby dalej korzystać z Wiadomości, to komputery niektórych klientów mogą okazać się zbyt stare, by wspierać najnowszą wersję OS X.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx