wtorek, 25 stycznia

Wygląda na to, że Apple stworzył oficjalne konto w popularnej aplikacji społecznościowej TikTok, która jest platformą zaprojektowaną, aby umożliwić użytkownikom udostępnianie krótkich filmów.

Dostęp do konta Apple można uzyskać poprzez wpisanie nazwy użytkownika @apple na stronie internetowej TikTok lub w aplikacji TikTok. W tej chwili Apple nie opublikował żadnych filmów na koncie.

W ciągu ostatnich kilku lat Apple stał się bardziej aktywny w sieciach społecznościowych, udostępniając zdjęcia na Instagramie i wprowadzając konta wsparcia i usług Apple na Twitterze. Apple ma również oficjalne konto na Twitterze, które umożliwia użytkownikom rejestrację w celu otrzymywania powiadomień w dniu konferencji, ale nie żadnych tweetów.

Nie jest jasne, w jaki sposób Apple planuje korzystać ze swojego konta na TikToku. Konto może służyć do udostępniania filmów z serii Shot On iPhone jak na Instagramie lub może być po prostu kontem zastępczym. Jak wskazuje 9to5Mac, Apple już wyświetlał reklamy w serwisie TikTok, więc konto może być również powiązane z jego siecią reklamową.

TikTok, chińska aplikacja społecznościowa, zyskała na popularności w ciągu ostatniego roku i została pobrana już ponad miliard razy. Użytkownicy mogą udostępniać w niej krótkie teledyski lub krótkie filmy, które mogą oglądać inni użytkownicy TikTok, a także mają proste narzędzia do edycji do synchronizacji muzyki z klipami wideo, które zwabiły innych użytkowników.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x