sobota, 24 lutego

W związku z nadchodzącą wtorkową konferencją poświęconą nowym modelom iPada Pro i Macowi, Apple rozpoczął dekorację Howard Gilman Opera House w Brooklyn Academy of Music w Nowym Jorku, gdzie ma się odbyć wydarzenie.

Japońska strona Mac Otakara udostępniła film na YouTube, który pokazuje postępy w dekorowaniu.

Apple nakłada kolorowe naklejki w abstrakcyjny wzór na łukowate okna z jednej strony budynku, które wyglądają trochę jak witraż. Z drugiej strony jest łukowato zdobiony wzór, który również zyskuje kolorowy zestaw kalkomanii nad cegłami budynku.

W trakcie weekendu Apple prawdopodobnie doda dodatkowe ozdoby, takie jak banery i logo Apple i te same kolorowe wzory, które są stosowane na budynku.

Podczas imprezy Apple oczekujemy odświeżonych modeli iPada Pro z wyświetlaczami od krawędzi do krawędzi, bez przycisku Home, z USB-C zamiast Lightning i systemem kamer TrueDepth dla Face ID. Nowemu iPadowi Pro może towarzyszyć druga generacja Apple Pencil, a równolegle możemy otrzymać również odświeżonego iPada mini.

Spodziewamy się również, że Apple odświeży wiele komputerów Mac, w tym 12-calowego MacBooka, iMaca i Mac mini. Pojawiły się plotki o nowym 13-calowym, niedrogim notebooku z wyświetlaczem Retina, który może dołączyć do linii komputerów MacBook lub MacBook Air.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx