czwartek, 30 listopada

W ramach przygotowań do wydarzenia WWDC 2020, które w tym roku odbędzie się wyłącznie w formie cyfrowej, firma wysłała dziś do mediów zaproszenia na konferencję otwierającą to wydarzenie, która odbędzie się w poniedziałek, 22 czerwca.

Apple zorganizuje swoją konferencję w standardowym czasie, o godzinie 19:00 czasu polskiego. Chociaż wydarzenie będzie miało charakter cyfrowy, w którym zaproszeni goście nie będą uczestniczyć osobiście, Apple będzie ją prowadzić z Apple Park.

 

„Dołącz do nas podczas pierwszego internetowego WWDC, rozpoczynającego się 22 czerwca specjalnym wydarzeniem, które odbędzie się w ‌Apple Park‌”, brzmi zaproszenie.

Niektóre osoby zauważyły, że znaczna część sformułowania Apple wokół zaproszenia nie zawiera słowa „na żywo”, co sugeruje, że Apple nagra przemówienie z wyprzedzeniem, a następnie wyemituje je 22 czerwca.

Firma Apple zaktualizowała dziś także swoją główną witrynę Apple.com, aby zaprosić wszystkich użytkowników Apple do obejrzenia ważnego wydarzenia i wysłała osobne zaproszenia do deweloperów.

Apple planuje udostępnić główną transmisję za pośrednictwem karty zdarzenia w Apple TV, sekcji Zdarzenia witryny Apple, YouTube, aplikacji Apple Developer oraz witryny Apple Developer.

Dla tych, którzy nie będą mogli obejrzeć konferencji na żywo postaramy się podsumować i zrelacjonować wszystko to, o czym będzie mowa tego wieczoru.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx