piątek, 14 czerwca

Zgodnie z przyjętymi ramami czasowymi, Apple rozpoczął właśnie wysyłanie zaproszeń na swoje wydarzenie medialne 22 października, na którym firma ma przedstawić następną generację iPada i iPada mini i wiele nowości związanych z komputerami Mac. Impreza odbędzie się w Yerba Buena Center for the Arts w San Francisco, a rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu pacyficznego czyli 19.00 czasu polskiego. Motto zaproszenia brzmi: „We still have a lot to cover.” 

Data 22 października po raz pierwszy została podana przez serwis AllThingsD wcześniej w tym miesiącu i szybko została potwierdzona przez The Loop.

W swoich przypuszczeniach serwis AllThingsD stwierdził, że wydarzenie skupi się na aktualizacjach iPadów, ale może się na nim pojawić także nowy OS X Mavericks i przeprojektowany Mac Pro. Apple w związku z oczekiwaniami co do aktualizacji szeregu innych produktów może zaskoczyć nas wyczekiwaną aktualizacją linii MacBook Pro, ale najwyraźniej nadal nie wiadomo, czy aktualizacje te będą częścią przyszłotygodniowej imprezy.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx