czwartek, 18 sierpnia

Apple impreza 21 marca

Firma Apple rozesłała dziś zaproszenia na wydarzenie medialne, które odbędzie się w poniedziałek, 21 marca w firmowym audytorium zlokalizowanym w kampusie Apple w Cupertino w Kalifornii. Jak w przypadku większości wydarzeń medialnych Apple, impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 czasu pacyficznego czyli o 18.00 czasu polskiego.

Oczekuje się, że podczas imprezy zostanie zaprezentowane kilka produktów, w tym nowy, 9,7-calowy iPad, 4-calowy iPhone SE i nowe paski do Apple Watch. Istnieje również możliwość, że zostaną odświeżone niektóre z komputerów Mac, ale nie było żadnych wieści potwierdzających taką możliwość.

Głównym puntem wydarzenia będzie na pewno 4-calowy iPhone SE oraz nowy 9,7-calowy iPad. Plotki sugerują, że iPhone SE będzie wyglądać niemal identycznie jak iPhone 5s, ale będzie miał zupełnie nowe wnętrze, które będzie zgodne z nowszymi urządzeniami Apple. Mówi się, że będzie posiadał procesor A9, ulepszony aparat i obsługę NFC z Apple Pay.

Nowy, 9,7-calowy iPad nazywany był roboczo iPad Air 3, ale ostatnie plotki sugerują, że może on również trafić na rynek jako mniejszy iPad Pro. Urządzenie może przejąć nazwę z dużego iPada ponieważ przejmie od niego wiele cech takich jak cztery głośniki, Smart Connector dla akcesoriów zewnętrznych i ulepszenia wyświetlacza o wsparcie Apple Pencil. Może to być także pierwszy iPad wyposażonym w tylną lampę błyskową LED.

Apple planuje również wprowadzenie nowych pasków do Apple Watch. Istniejące paski pojawią się prawdopodobnie w nowych kolorach, ale mogą się również pojawić zupełnie nowe modele.

Apple będzie na żywo strumieniował imprezę przez swoją stronę internetową oraz za pośrednictwem Apple TV.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx