środa, 24 lipca

Apple udostępnił dziś galerię wyróżnionych zdjęć wykonanych przez użytkowników za pomocą iPhone’a 12 mini, iPhone’a 12, iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max zawierające pejzaże miejskie, krajobrazy, portrety ludzi i nie tylko w dzień iw nocy.

iPhone 12 mini i iPhone 12 mają system dwóch aparatów z obiektywami ultraszerokokątnymi i szerokokątnymi, natomiast modele iPhone 12 Pro mają dodatkowy teleobiektyw do zoomu optycznego. Apple wyjaśnia niektóre z kluczowych funkcji aparatu:

iPhone 12 i iPhone 12 mini są wyposażone w potężny system dwóch aparatów z ekspansywnym aparatem ultraszerokokątnym i nowym aparatem szerokokątnym z przysłoną ƒ / 1,6, który zapewnia o 27 procent więcej światła dla lepszych zdjęć i filmów w słabym oświetleniu. Oba modele wprowadzają także nowe funkcje fotografii obliczeniowej, w tym tryb nocny i szybszą technologię Deep Fusion we wszystkich aparatach, aby uzyskać lepsze zdjęcia w każdym otoczeniu. Smart HDR 3 wykorzystuje uczenie maszynowe do inteligentnej regulacji balansu bieli, kontrastu, tekstury i nasycenia zdjęcia, aby uzyskać niezwykle naturalnie wyglądające zdjęcia.

Przeprojektowany system profesjonalnych aparatów w telefonach iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max jest jeszcze bardziej wszechstronny dzięki aparatom ultraszerokokątnym, szerokokątnym i teleobiektywom, a także zapewnia użytkownikom jeszcze bardziej kreatywną kontrolę. iPhone 12 Pro Max zapewnia jeszcze lepsze doświadczenia z profesjonalnych aparatów dzięki teleobiektywowi o ogniskowej 65 mm, który zapewnia większą elastyczność i 5-krotny zoom optyczny, a także zaawansowanemu aparatowi szerokokątnemu z 47-procentowym powiększeniem matrycy i pikselami 1,7 μm, co daje aż 87% poprawę w warunkach słabego oświetlenia. Skaner LiDAR odblokowuje również zaawansowane możliwości modeli Pro, w tym do 6x szybszy autofokus w scenach przy słabym oświetleniu oraz wprowadzenie portretów w trybie nocnym.

Pełną galerię zdjęć możecie obejrzeć w Newsromie Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx