wtorek, 27 lutego

Firma Apple wydała dzisiaj watchOS 7.3.1, niewielką aktualizację systemu operacyjnego watchOS 7, który został wydany we wrześniu. WatchOS 7.3.1 pojawia się kilka tygodni po wydaniu watchOS 7.3.

‌‌Aktualizację watchOS 7.3.1 ‌‌ można pobrać za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Watch na iPhone’a, przechodząc do opcji Ogólne> Uaktualnienia. Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć co najmniej 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a. Dzisiejsza aktualizacja jest dostępna tylko dla Apple Watch Series 5 i Apple Watch SE, więc inne modele Apple Watch nie będą widziały tej aktualizacji.

Zgodnie z informacjami o wydaniu Apple, aktualizacja watchOS 7.3.1 wprowadza naprawę problemu, który uniemożliwiał ładowanie niektórych modeli Apple Watch Series 5 i SE po wejściu w tryb rezerwy mocy.

WatchOS 7.3, poprzednia aktualizacja rozszerzyła funkcjonalność EKG na nowe kraje i dodała nową tarczę zegarka Jedność. Apple pracuje także nad watchOS 7.4, główną aktualizacją, która umożliwi używanie Apple Watch do odblokowywania iPhone’a podczas noszenia maski.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx