poniedziałek, 22 lipca

Firma Apple wydała dzisiaj nową aktualizację oprogramowania dla Apple Watch, uaktualniając watchOS 3.1.3 do watchOS 3.2. WatchOS 3.2 jest drugą poważną aktualizacją systemu operacyjnego watchOS 3, który został wydany we wrześniu 2016 r. WatchOS 3.2 był testowany od 30 stycznia, a firma Apple wypuścił siedem wersji przed jego publicznym wydaniem.

WatchOS 3.2 można pobrać za pośrednictwem specjalnej aplikacji Apple Watch w telefonie iPhone, przechodząc do sekcji Ogólne -> Uaktualnienia. Aby zainstalować aktualizację, Apple Watch musi mieć co najmniej 50 procent baterii, musi być umieszczony w ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Aby pobrać nowe oprogramowanie potrzebujemy iPhone’a z systemem iOS 10 lub nowszym i jest ono dostępne dla wszystkich modeli Apple Watch.

WatchOS 3.2 wprowadza tryb kina, który ma pozwolić właścicielowi Apple Watch wyciszyć dźwięk na urządzeniu i wyłączyć funkcję budzenia się zegarka po podniesieniu ręki, zapobiegając tym samym zaświeceniu się ekranu. Użytkownicy Apple Watch nadal mogą otrzymywać powiadomienia poprzez wibrację, ale informacje o nich można obejrzeć po naciśnięciu Digital Crown lub dotykając ekranu.

Siri obsługuje teraz rozpoczynanie treningów, wysyłanie wiadomości, dokonywanie płatności, rezerwowanie przejazdów itp w programach z App Store. Pisanie odręczne jest teraz dostępne w języku francuskim, hiszpańskim i włoskim. Postęp synchronizacji list muzycznych jest teraz wyświetlany w programie Apple Watch na iPhone’ie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx