poniedziałek, 20 maja

Beats, będący własnością firmy Apple, przedstawił dziś Beats Solo Pro, pierwsze słuchawki nauszne z aktywną redukcją szumów.

Podobnie jak nauszne słuchawki Beats Studio3, Solo Pro posiadają zastrzeżoną technologię redukcji szumów Beats znaną jako Pure ANC, ale ze zaktualizowanym strojeniem, aby dostosować się do kształtu nausznego. Apple twierdzi, że Pure ANC wykorzystuje zaawansowane algorytmy do ciągłego monitorowania i dostosowywania się do środowiska odsłuchowego.

Po włączeniu nowej funkcji o nazwie Transparency włączają one mikrofony zewnętrzne w Solo Pro, dzięki czemu użytkownik może usłyszeć ogłoszenia, rozmawiać ze znajomymi, być świadomym swojego otoczenia i tak dalej, nie przerywając odtwarzania muzyki. Na lewym nauszniku znajduje się przycisk do przełączania trybów.

Żywotność baterii słuchawek jest obliczona na 22 godziny z włączonym trybem Pure ANC i Transparency oraz do 40 godzin z wyłączonymi funkcjami. Podobnie jak inne najnowsze słuchawki Beats, funkcja Fast Fuel zapewnia trzy godziny odtwarzania po 10-minutowym ładowaniu.

Beats Solo Pro mają przeprojektowane nauszniki z przemodelowaną obudową dla większego komfortu i akustyki. Beats twierdzi, że odsłonięte metalowe suwaki umożliwiają bardziej trwałe i spersonalizowane dopasowanie, a pałąk nie ma widocznej separacji na zawiasach po rozłożeniu, aby uzyskać elegancki wygląd.

Beats Solo Pro mają również rozwiniętą platformę akustyczną, w tym wyrafinowany przetwornik. Dwa mikrofony tworzące wiązkę, zaktualizowany akcelerometr wykrywający mowę i zaprojektowany przez Apple układ H1 łączą się w celu poprawy jakości dźwięku i lepszego rozpoznawania głosu w celu obsługi „Hej Siri”.

Dodatkowe funkcje obejmują możliwość rozłożenia słuchawek w celu ich włączenia oraz tryb udostępnianie audio na urządzeniach z systemem iOS 13.

Udostępnianie audio pozwala bezprzewodowo współdzielić dźwięk między Solo Pro a innymi Beats i AirPods za pomocą układów H1 lub W1. Wystarczy zbliżyć drugi zestaw słuchawek do iPhone’a lub iPada z systemem iOS 13 lub nowszym i połączyć się za pomocą jednego kliknięcia, a wtedy oba zestawy słuchawek będą mogły słuchać tego samego dźwięku z osobną regulacją głośności.

Słuchawki Beats Solo Pro będą dostępne 29 października w kolorze czarnym, kości słoniowej, szarym, granatowym, jasnoniebieskim i czerwonym. Zamówienia w przedsprzedaży możliwe są już dziś w sklepie internetowym Apple. Cenę ustalono na 1349 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx