czwartek, 25 kwietnia

Apple udostępnił dziś publicznym beta testerom pierwsze wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS 16.6 i iPadOS 16.6, umożliwiając osobom niebędącym deweloperami przetestowanie oprogramowania przed oficjalną premierą. Publiczne wersje beta pojawiają się zaledwie kilka dni po tym, jak Apple udostępnił je deweloperom.

Osoby, które zarejestrowały swoje konta w bezpłatnym programie testów beta firmy Apple, mogą włączyć wersję beta, otwierając aplikację Ustawienia, przechodząc do opcji Ogólne, wybierając opcję Uaktualnienia, dalej Uaktualnienia beta i wybierając opcję publicznej wersji beta systemu iOS 16.

iOS 16.6 wydaje się być stosunkowo niewielką aktualizacją, chociaż wydaje się, że Apple przygotowuje się pod uruchomienie wcześniej ogłoszonej funkcji weryfikacji klucza kontaktowego iMessage.

Wszystko wskazywało na to, że to iOS 16.5 będzie ostatnią aktualizacją iOS 16 ponieważ Apple przygotowuje się do zaprezentowania iOS 17 już za dwa tygodnie na WWDC. Tymczasem to pewnie iOS 16.6 będzie jedną z ostatnich aktualizacji ‌iOS 16‌ przed publicznym wydaniem ‌iOS 17‌ spodziewanym na jesieni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx