sobota, 22 czerwca

Wraz z debiutem nowych modeli iPada Pro podczas WWDC, firma Apple wprowadziła kilka nowych akcesoriów do tych tabletów.

Dwa nowe dodatki do linii iPada Pro to tzw. skórzany futerał dla 10,5-calowego iPada Pro i skórzany futerał dla 12,9-calowego iPada Pro, które oprócz samego pokrowca na iPada Pro zawierają również miejsce do przechowywania Apple Pencil. Futerały dostępne są w czterech kolorach i kosztują odpowiednio 649 złotych za wersję dla modelu 10,5 cali i i 749 złotych za wersję dla modelu 12,9 cali.

Aby dopasować się do tych futerałów, firma Apple wypuściła również nowe etui na Apple Pencil w cenie 149 złotych, które jest samodzielnym dodatkiem dla rysika Apple. Etui dostępne jest w tych samych czterech kolorach co futerał czyli w naturalny brązie, jasnobeżowym, nocnym błękicie i czarnym.


 

Użytkownicy zainteresowani bardziej tradycyjnymi rozwiązaniami w postaci Smart Cover mogą kupić wersję popularnej obudowy firmy Apple dla swojego nowego iPada o przekątnej 10,5 cala w cenie 249 złotych w siedmiu kolorach: gołębim, kanarkowym, brzoskwiniowym, białym, piaskowym różu, nocnym błękicie i grafitowym. Inteligentna klawiatura dla iPadów o przekątnej 10,5 cala jest sprzedawana na stronie internetowej firmy Apple w cenie 749 złotych.

Obydwa rozmiary tabletu iPad Pro otrzymały nowe skórzane etui Smart Cover, z 10,5-calową wersją iPad Pro kosztującą 349 złotych i wersją dla 12,9-calowego iPada Pro, która kosztuje 399 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx