wtorek, 9 sierpnia

dzien ziemi Apple

Firma Apple wydała nową reklamę o nazwie „Energia odnawialna”, która w całości dzieje się w obrębie aplikacji Wiadomości. Reklama skupia się na wyjaśnieniu jak 100% odnawialna energia w centrach danych firmy Apple umożliwia użytkownikom wysyłanie i cieszenie się wiadomościami iMessage do i od przyjaciół.

Reklama twierdzi, że skoro technologia stojąca za iMessage jest odnawialna i przyjazny dla środowiska, to użytkownicy za jej pomocą przekazują Ziemi „trochę miłości”. Reklama kończy się okazjonalanym, logiem Apple z zielonym liściem, które towarzyszy firmie w Dniu Ziemi.

W roku 2013 firma Apple ogłosiła, że jej centra danych korzystają w 100% z energii odnawialnej. Na całym świecie, 93% fabryk Apple działa na energii odnawialnej. Jej nowa siedziba Apple Campus 2, będzie również działać w 100% na energii ze źródeł odnawialnych.

Apple świętuje Dzień Ziemi poprzez aktualizację logotypów w swoich sklepach detalicznych z zielonymi akcentami i zapewniając pracownikom sklepów zielone koszulki. Firma promuje również poprzez specjalne oznakowanie sklepy, które działają w 100% z energii odnawialnej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx