poniedziałek, 15 sierpnia

Firma Apple wydała dziś macOS High Sierra 10.13.3, trzecią poważną aktualizację systemu operacyjnego MacOS High Sierra dostępną dla komputerów Mac. MacOS High Sierra 10.13.3 jest dostępny miesiąc po wydaniu macOS High Sierra 10.13.2 i nieco ponad tydzień po aktualizacji uzupełniającej macOS High Sierra 10.13.2, która przyniosła naprawę luki Spectre.

macOS High Sierra 10.13.3 można pobrać bezpośrednio ze sklepu Mac App Store lub za pośrednictwem funkcji Uaktualnienia w Mac App Store na wszystkich kompatybilnych komputerach Mac z systemem macOS High Sierra.

W macOS High Sierra 10.13.3 nie wykryto żadnych poważnych zmian zewnętrznych. W okresie testowania wersji beta wprowadzono poprawki zabezpieczeń i stabilności Maca.

Aktualizacja zawiera dodatkowe poprawki dla luk w zabezpieczeniach Spectre i Meltdown, które zostały wykryte i nagłośnione na początku stycznia i początkowo poprawione w systemie macOS High Sierra 10.13.2.

Wiemy również, że aktualizacja naprawia błąd, który odblokowywał menu App Store w Preferencjach systemowych przy użyciu dowolnego hasła. Oprócz tych zmian, informacje o wydaniu Apple mówią, że aktualizacja „rozwiązuje problem, który mógł powodować tymczasowe wyświetlanie rozmów w Wiadomościach w nieprawidłowej kolejności.”

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx