czwartek, 22 lutego

Apple wydał właśnie iOS 15.0.2, drugą aktualizację systemu operacyjnego iOS 15, która została wydana we wrześniu. iOS 15.0.2 pojawia się półtora tygodnia po premierze iOS 15.0.1, aktualizacji poprawiającej pierwsze poważniejsze błędy.

Aktualizację iOS 15.0.2 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się urządzenia bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania wystarczy wejść w Ustawienia> Ogólne> Uaktualnienia.

Zgodnie z informacjami o wydaniu firmy Apple aktualizacja rozwiązuje problem, który mógł powodować, że zdjęcia zapisane w bibliotece zdjęć z Wiadomości znikają po usunięciu powiązanej wiadomości lub wątku.

A co więcej znajdziemy w dzisiejszym wydaniu. To uaktualnienie zawiera poprawki błędów dotyczące iPhone’a w szególności:

  • Zdjęcia zachowane w bibliotece zdjęć z aplikacji Wiadomości mogły zostać usunięte po usunięciu powiązanego wątku lub wiadomości
  • Skórzany portfel z MagSafe do iPhone’a może nie łączyć się z siecią usługi Znajdź
  • AirTag może nie pojawiać się na karcie Przedmioty w aplikacji Znajdź
  • CarPlay może nie otwierać aplikacji audio lub rozłączać się podczas odtwarzania
  • Odtwarzanie urządzenia przy użyciu Findera lub iTunes może zakończyć się błędem w przypadku modeli iPhone’a 13

Apple wydał również iPadOS 15.0.2 dla modeli iPada, z poprawkami dotyczącymi błędu Wiadomości, błędu AirTag oraz błędu, który mógł spowodować niepowodzenie przywracania lub aktualizacji urządzenia na iPadzie mini 6 podczas korzystania z Findera lub iTunes.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx