środa, 24 lipca

Apple udostępnił właśnie iOS 12.1.2, czwartą aktualizację systemu operacyjnego iOS 12 od czasu jego wrześniowej premiery. iOS 12.1.2 jest dostępny zaledwie dwa tygodnie po wydaniu systemu iOS 12.1.1, a tydzień po tym, jak Apple wypuścił pierwszą wersję beta iOS 12.1.2 dla deweloperów.

Aktualizacja 12.1.2 na iOS jest dostępna dla wszystkich kwalifikujących się urządzeń bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do aktualizacji, przejdź do Ustawienia> Ogólne> Uaktualnienia.

System iOS 12.1.2 zawiera poprawki błędów i udoskonalenia dotyczące iPhone’a. To uaktualnienie:

  • usuwa błędy aktywacji karty eSIM na iPhonie XR, iPhonie XS i iPhonie XS Max;
  • rozwiązuje problem z łącznością przez sieć komórkową, który mógł występować w Turcji w przypadku iPhone’a XR, iPhone’a XS i iPhone’a XS Max.

Czas wydania systemu iOS 12.1.2 jest dość ciekawy, ponieważ Apple często udostępnia więcej niż jedną wersję beta przed wypuszczeniem oficjalnej wersji aktualizacji. Jest prawdopodobne, że iOS 12.1.2 rozwiązuje problem, na który Apple nie chciał dłużej czekać.

Funkcja eSIM została po raz pierwszy wprowadzona w aktualizacji iOS 12.1 i została rozszerzona w iOS 12.1.1. W Polsce pierwszym operatorem obsługującym eSIM jest firma Orange.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx