wtorek, 27 lutego

Apple wypuścił dziś nowe etui Smart Battery Case zaprojektowane z myślą o najnowszych telefonach z roku 2018, w tym iPhone’ie XS, XS Max i XR.

Dostępne w kolorze czarnym lub białym, każde etui Smart Battery Case jest wycenione aż na 619 złotych co jest jak na polskie warunki ceną mocno wysoką. Etui zostało zaprojektowane w celu zwiększenia żywotności baterii iPhone’a. Obudowy są podobne do poprzedniej wersji obudów z baterią oferowanych przez Apple dla iPhone’a 7.

Każde etui zapewnia różną żywotność baterii w zależności od urządzenia. Etui na baterię dla iPhone’a XS oferuje dodatkowe 33 godziny rozmów, do 21 godzin korzystania z Internetu i do 25 godzin odtwarzania wideo. Etui dla XS Max oferuje do 37 godzin dodatkowego czasu rozmów, do 20 godzin korzystania z Internetu i do 25 godzin odtwarzania wideo. Z kolei etui z baterią dla modelu XR oferuje do 39 godzin dodatkowego czasu rozmów, do 22 godzin korzystania z Internetu i do 27 godzin odtwarzania wideo.

Apple nie oferował etui Smart Battery Case dla iPhone’a od czasu wprowadzenia iPhone’a 7, prawdopodobnie ze względu na funkcję bezprzewodowego ładowania w iPhone’ach 8, iPhone’ie X, iPhone’ie XS, iPhone’ie XS Max i iPhone’ie XR.

Etui są już dostępne w sklepie internetowym Apple, a ich wysyłka nastąpi w jeden dzień roboczy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx