niedziela, 21 lipca

Według informacji podanych przez Ars Technica, Apple ma zamiar zaprezentować narzędzie typu GarageBand jako pomoc w tworzeniu e-booków na konferencji edukacyjnej w Nowym Jorku w ten czwartek. Nowe narzędzie ma pomogać w tworzeniu interaktywnych e-booków, zwłaszcza w sektorze edukacji.

W obecym czasie, tworzenie zgodnych ze standardami e-booków (pomimo obietnic, że jest inaczej) nie jest tak proste jak otwarcie dokumentu Worda i zmianę na styl rękopisu. Obecny stan narzędzi w dalszym ciągu udaremnia autorom i wydawcom próby wydania wersji elektronicznych swoich publikacji – powiedział Ars Technice jeden z autorów. Życzyłbym sobie, aby Apple lub inny deweloper wykonał prostą aplikację, która sprawiłaby, że ​​proces stałby się tak prosty jak tworzenie utworu w aplikacji GarageBand. Nasze źródła twierdzą, Apple zaprezentuje takie narzędzie w czwartek.

Jeśli narzędzie w stylu GarageBand jako pomoc wydawcom iBooków jest jedym z tematów konferencji to miałoby to sens.W końcu jedno jest pewne. Tematami czwartowego eventu będzie zdecydowanie edukacja i podręczniki. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć dokładnie to, co Eddy Cue ma w zanadrzu na czwartek rano. O wszystkim na pewno Was poinformujemy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx