czwartek, 7 lipca

iPad-Pro-with-Stylus-Render-3

Dostawcy z łańcucha dostaw Apple oczekują, że dostawy komponentów do 12,9-calowego iPada ruszą pod koniec września, przed jego oficjalną premierą w połowie listopada, donosi DigiTimes. Jednak mówi się, że początkowe zamówienia Apple mają być dość ostrożne.

Apple jest raczej ostrożny składając podobne zamówienia w początkowych fazach produktu i zazwyczaj są one znacznie niższe od oczekiwań większości obserwatorów rynkowych, wynika z głównych źródeł łańcucha dostaw. Tablet będzie montowany przez Foxconn. Jest prawdopodobne, że urządzenie będzie skierowane do biznesu i edukacji i będzie korzystać z nowych funkcji dodanych do iOS 9 takich jak wielozadaniowość czy obraz w obrazie.

236394

DigiTimes ma na swoim koncie kilka nie trafionych tez dotyczących nadchodzących produktów Apple więc najnowsza plotka, również może być traktowana z przysłowiowym przymrużeniem oka. Niemniej jednak jest ona zgodna z wcześniejszymi doniesieniami iż powszechnie oczekuje się, że „iPad Pro” pojawi się w drugiej połowie tego roku. Apple również historycznie ogłaszał nowe modele iPada w październiku, co może być zgodne z wypuszczeniem do sprzedaży w połowie listopada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx