sobota, 22 czerwca

iOS 8.4.1 OS X 10.10.5

Firma Apple udostępniła dziś deweloperom dwie nowe wersje swoich systemów zarówno mobilnego iOS jak i Macowego OS X. I tak w ich ręce trafiły dziś pierwsze wersje beta iOS 8.4.1 i OS X 10.10.5. Choć deweloperzy mają już w posiadaniu nowe generacje obu systemów w postaci iOS 9 i OS X 10.11 to prawdopodobnie te niewielkie aktualizacje będą ostatnimi znaczącymi dla obecnych wersji systemu.

Nie jest jeszcze jasne, co nowego posiadają wersje beta iOS 8.4.1 i OS X 10.10.5, ale prawdopodobnie jak i wcześniejsze wersje beta będą zawierać poprawki błędów, zwiększenie wydajności i niewielkie poprawki samego systemu.

iOS 8.4.1 pojawia się zaledwie dwa tygodnie po publicznym wydaniu iOS 8.4, który wprowadził całkowicie odnowioną aplikację Muzyka wraz z nową usługą firmy Apple Music i stacją radiową Beats 1. Oprócz aktualizacji muzycznych, iOS 8.4 zawiera jedynie niewielkie zmiany w stosunku do iOS 8.

OS X 10.10.4, czyli obecna wersja OS X Yosemite, wprowadziła przede wszystkim wiele poprawek błędów i poprawę wydajności, w tym usunięcie problematycznego procesu Discoveryd.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx