czwartek, 25 kwietnia

Apple dodał dziś nową podstronę do swojej głównej witryny Apple.com zatytułowaną „Dlaczego Mac”, która jak sama nazwa wskazuje, przedstawia powody, dla których klienci powinni zdecydować się na zakup komputera Mac.

Mac jest „łatwy w obsłudze”, potężny i wyposażony w mnóstwo aplikacji i bezpłatnych aktualizacji oprogramowania.

Łatwy w obsłudze. Niewiarygodnie wydajny. I absolutnie wyjątkowy. Pozwala pracować, odpoczywać i tworzyć jak nigdy wcześniej. Jest pełen apek gotowych do użycia zaraz po pierwszym uruchomieniu. Wszystko działa na nim płynnie i w najnowszych wersjach dzięki regularnym, bezpłatnym aktualizacjom. A jeśli masz już iPhone’a, Mac wyda Ci się czymś doskonale znanym. Wystarczy go włączyć.

Na stronie przedstawiono jak łatwo jest skonfigurować komputer Mac i migrować z danymi i kontami użytkowników, możliwości komputera Mac oraz szczegóły dotyczące tego, jak łatwo jest nauczyć się oprogramowania macOS.

Apple zwraca uwagę na to, jak dobrze Mac współpracuje z innymi urządzeniami, takimi jak iPhone, iPad i Apple Watch, dzięki funkcjom ciągłości oraz funkcjom prywatności wprowadzonym z chipem M1 i aktualizacją MacOS Big Sur.

Odnośnik do nowej podstrony „Dlaczego Mac” znajduje się na stronie głównej i zawiera łącza do zakupu komputerów MacBook Air, MacBook Pro i iMac.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx