sobota, 3 czerwca

Apple wydał dziś nową wersję oprogramowania 1.0.276 zaprojektowaną dla AirTag, która jest poprawką aktualizacji udostępnionej w czerwcu.

Nowe oprogramowanie AirTag 1.0.276 ma numer kompilacji 1A287b, podczas gdy stare oprogramowanie ma numer kompilacji 1A276d. Oprogramowanie układowe 1.0.276, które pojawiło się w czerwcu, dodało ulepszenia bezpieczeństwa zapobiegające prześladowaniu, a ta nowa wersja prawdopodobnie tylko udoskonala te funkcje.

Ponieważ wersja oprogramowania układowego nie uległa zmianie, nie można odróżnić nowego oprogramowania układowego od starego w aplikacji Lokalizator, więc mając poprzednią wersję oprogramowania nie będziemy mieli jednoznacznej informacji kiedy oprogramowanie układowe AirTags zostanie zaktualizowane.

Nie ma możliwości wymuszenia aktualizacji AirTag, ponieważ odbywa się ona bezprzewodowo za pośrednictwem podłączonego iPhone’a. Aby upewnić się, że aktualizacja się odbędzie, możecie umieścić AirTag w zasięgu swojego iPhone’a, ale musicie poczekać, aż oprogramowanie układowe zostanie uruchomione na twoim urządzeniu.

Aktualną wersję oprogramowania AirTag można sprawdzić z poziomu aplikacji Lokalizator.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx