poniedziałek, 15 lipca

Apple wydał dzisiaj watchOS 6.1.3, piątą aktualizację systemu operacyjnego watchOS 6 stworzonego do pracy z Apple Watch. WatchOS 6.1.3 pojawia się trzy tygodnie po wydaniu watchOS 6.1.2.

‌‌‌‌‌WatchOS 6‌‌‌‌‌.1.3 można pobrać za darmo przez dedykowaną aplikację ‌‌‌‌‌Watch‌‌‌‌‌ na iPhone’a, przechodząc do Ogólne> Uaktualnienia.

Aby zainstalować nowe oprogramowanie, „Apple Watch” musi mieć co najmniej 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Aktualizacja watchOS 6.1.3 zawiera ważne poprawki błędów, które rozwiązują problem, który może uniemożliwić prawidłowe działanie funkcji powiadamiania o nieregularnym rytmie serca dla właścicieli Apple Watch na Islandii.

Apple wydał również watchOS 5.3.5 dla modeli Apple Watch, które nie mogą uruchomić systemu watchOS 6 z powodu użycia starszego iPhone’a.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
4 lat temu

[…] Apple wypuścił właśnie watchOS 6.2, szóstą aktualizację systemu operacyjnego watchOS 6, który został zaprojektowany do pracy z zegarkami Apple Watch. System watchOS 6.2 pojawia się miesiąc po wydaniu niewielkiej aktualizacji watchOS 6.1.3. […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx