sobota, 13 lipca

Apple wydał uzupełniającą aktualizację macOS Catalina 10.15.4, dwa tygodnie po wydaniu aktualizacji macOS Catalina 10.15.4 z limitami czasu komunikacji przed ekranem i tekstami Apple Music w czasie rzeczywistym.

Uzupełniającą aktualizację ‌macOS Catalina‌ 10.15.4 można pobrać bezpłatnie z Mac App Store za pomocą funkcji aktualizacji w aplikacji Preferencje systemowe.

Nowe oprogramowanie wprowadza poprawkę, która powodowała, że komputery Mac z systemem macOS Catalina 10.15.4 nie mogły uczestniczyć w połączeniach FaceTime z urządzeniami z systemem iOS 9.3.6 i wcześniejszymi lub OS X El Capitan 10.11.6 i wcześniejszymi.

Apple twierdzi, że rozwiązuje ona również problem z kontami Office 365, naprawia błąd, który może powodować, że port USB-C przestaje odpowiadać, i rozwiązuje problem, który powodował zawieszenie się MacBooka Air 2020 podczas pracy Asystenta ustawień lub podczas podłączania lub odłączania monitora zewnętrznego 4K lub 5K. Pełna informacja o wersji aktualizacji znajduje się poniżej:

Uaktualnienie uzupełniające macOS Catalina 10.15.4 poprawia stabilność i bezpieczeństwo Maca.

  • Rozwiązuje problem, w wyniku którego Maki z systemem macOS Catalina 10.15.4 nie mogły łączyć się przez FaceTime z urządzeniami z systemem iOS 9.3.6 lub starszym albo OS X El Capitan 10.11.6 lub starszym.

  • Usuwa problem, który mógł powodować wielokrotne wyświetlanie okna dialogowego z prośbą o podanie hasła konta Office 365.

  • Rozwiązuje problem, przez który MacBooki Air (Retina, 13‑calowe, z 2020 roku) mogły zawieszać się podczas pracy Asystenta ustawień albo rozłączania i ponownego podłączania monitora zewnętrznego 4K lub 5K.

  • Usuwa problem, w wyniku którego port USB‑C Maca mógł przestać odpowiadać.

macOS Catalina 10.15.4 może być jedną z ostatnich aktualizacji systemu operacyjnego macOS Catalina, ponieważ Apple przechodzi do pracy nad macOS 10.16, którego nazwa nie jest jeszcze znana.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx