piątek, 24 marca

Apple wydała dziś poprawioną wersję systemu macOS 11.0.1 Big Sur, która wydaje się być dostępna dla niektórych użytkowników komputerów Mac, którzy wcześniej nie zainstalowali aktualizacji systemu macOS 11.0.1.

Nie jest jasne, z jakiego powodu Apple wydał nową wersję macOS Big Sur 11.0.1, ale 11.0.1 to przynajmniej pod względem numeru ta sama wersja startowa Big Sur na wszystkich komputerach Mac z wyjątkiem komputerów z procesorem M1. Ci, którzy już zaktualizowali system do macOS Big Sur, nie zobaczą tej aktualizacji, ale ci, którzy jeszcze z jakiś powodów tego nie zrobili i będą chcieli zaktualizować go z macOS Catalina lub wcześniejszej wersji, otrzymali nową wersję.

Dzisiejsza aktualizacja pojawia się nieco ponad tydzień po pierwszym wydaniu przez Apple systemu macOS 11.0.1 Big Sur. Nowa wersja ma numer kompilacji 20B50, podczas gdy poprzednia wersja miała numer kompilacji 20B29.

Nowe oprogramowanie można pobrać, otwierając Preferencje systemowe i wybierając opcję Uaktualnienia.

macOS Big Sur‌‌ to duża aktualizacja, która wprowadza zmieniony wygląd komputera Mac z Centrum sterowania i nowymi opcjami widżetów. Safari jest szybsze i bardziej wydajne, oraz posiada nowe zabezpieczenia prywatności i opcję tłumaczenia, a także obsługuje odtwarzanie w YouTube w jakości 4K.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gilbas
Gilbas
2 lat temu

Po aktualizacji systemu do najnowszej wersji mój Mac’k uruchamia system 3 razy dłużej. Rada?

Pietrek
Pietrek
2 lat temu

Po zaktualizowaniu do Big Sur nie jestem w stanie odtwarzać nic z youtube, cały czas przycina, filmów też nie mogę odtwarzać na laptopie. Czy ktoś ma jakąś radę?

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx