sobota, 20 kwietnia

Apple wydał dziś macOS Monterey 12.3.1, niewielką aktualizację systemu operacyjnego macOS Monterey, który został wypuszczony w październiku. macOS Monterey 12.3.1 pojawia się dwa tygodnie po premierze macOS Monterey 12.3, aktualizacji, która przyniosła Uniwersalną Kontrolę.

Aktualizację macOS Monterey 12.3‌‌.1 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się komputery Mac, korzystając z sekcji Uaktualnienia w Preferencjach systemowych.

Zgodnie z informacjami o wydaniu Apple, macOS Monterey 12.3.1 wprowadza poprawkę błędu, który mógł powodować, że kontrolery Bluetooth, takie jak kontrolery gier, rozłączają się z komputerem Mac po odtworzeniu dźwięku przez niektóre słuchawki Beats. Rozwiązuje również błąd, który mógł powodować, że zewnętrzne wyświetlacze USB-C lub Thunderbolt nie włączają się po podłączeniu do komputera Mac mini 2018 jako drugi wyświetlacz.

Dla użytkowników korzystających z poprzedniej wersji systemu macOS Big Sur Apple wydał aktualizację macOS Big Sur 11.6.5. Uaktualnienie poprawia bezpieczeństwo systemu macOS i jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx