poniedziałek, 22 kwietnia

Apple udostępnił dziś iOS 15.3.1 i iPadOS 15.3.1, dwie drobne aktualizacje systemów operacyjnych iOS i iPadOS, które zostały wydane we wrześniu 2021 roku. iOS i iPadOS 15.3.1 są dostępne dwa tygodnie po wydaniu iOS i iPadOS 15.3.

Aktualizacje iOS 15.3.1 i iPadOS 15.3.1 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się urządzenia bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania, należy wejść w Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia.

Według informacji o wydaniu Apple, iOS 15.3.1 i iPadOS 15.3.1 naprawiają problem, który mógł powodować, że monitory brajlowskie przestają odpowiadać. Aktualizacje zawierają również ważne poprawki bezpieczeństwa dla iPhone’a i iPada. Dołączony dokument pomocy technicznej firmy Apple dotyczący zabezpieczeń wyjaśnia, że oprogramowanie usuwa błąd WebKit, który mógł umożliwić złośliwie spreparowanej zawartości sieci Web wykonanie dowolnego kodu.

Apple twierdzi, że wie o zgłoszeniu, oraz tym że luka mogła być aktywnie wykorzystywana, dlatego ważne jest, aby użytkownicy iPhone’ów i iPadów mogli jak najszybciej zaktualizować system do nowych iOS 15.3.1 i iPadOS 15.3.1.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx