niedziela, 19 maja

Firma Apple wydała dziś iOS 11.3.1, trzynastą oficjalną aktualizację systemu operacyjnego iOS 11. iOS 11.3.1 pojawia się prawie miesiąc po wypuszczeniu iOS 11.3, aktualizacji, która wprowadziła funkcję Kondycja Baterii dającą informację o stanie baterii iPhone’a, nowe Animoji na iPhone X i inne.

Aktualizację iOS 11.3.1 można bezpłatnie pobrać na wszystkich uprawnionych urządzeniach w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do aktualizacji, przejdź do Ustawienia -> Ogólne -> Uaktualnienia.

iOS 11.3.1 wprowadza ulepszenia wydajności i poprawki błędów, które zostały wykryte od czasu uruchomienia systemu iOS 11.3. Aktualizacja zawiera poprawkę dotyczącą błędu, który powodował, że wymienione przez firmę trzecią nieoryginalne wyświetlacze w niektórych iPhone’ach 8 przestawały reagować na dotyk. Z informacji o podanych przez Apple:

Uaktualnienie iOS 11.3.1 poprawia bezpieczeństwo iPhone’ów i iPadów oraz rozwiązuje problem, w wyniku którego wyświetlacze części iPhone’ów 8, które zostały wymienione na nieoryginalne, przestawały reagować na dotyk.

Uwaga: Jeśli wyświetlacz urządzenia został wymieniony na nieoryginalny, jakość obrazu może być gorsza, a sam wyświetlacz może nie działać prawidłowo. Naprawy serwisowe wyświetlaczy certyfikowane przez Apple są wykonywanie przez zaufanych specjalistów, którzy używają oryginalnych komponentów Apple. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę support.apple.com/pl-pl.

Problem z naprawą iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus został wykryty po wydaniu systemu iOS 11.3. Po aktualizacji niektórzy użytkownicy iPhone’a, którzy zażądali naprawy wyświetlacza w innych serwisach niż Apple, zauważyli wyłączenie dotyku w ekranie swoich urządzeń, co doprowadziło do poważnych problemów w punktach naprawczych.

Za problem odpowiada mały mikroprocesor na wyświetlaczu, który wyłączał funkcje dotykowe po aktualizacji. W tamtym czasie nie było jasne, czy niefunkcjonalne wyświetlacze były błędem lub umyślnym ruchem Apple’a, ale wydaje się, że był to błąd. Podczas gdy firma Apple rozwiązuje problem z wyświetlaniem za pośrednictwem aktualizacji do iOS 11.3.1, informacje o wydaniu zachęcają klientów do poszukiwania autoryzowanych dostawców i oryginalnych części.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx