sobota, 22 czerwca

Wraz z wprowadzeniem iPhone’a 8, iPhone’a 8 Plus i iPhone’a X firma Apple po cichu wycofała ze sprzedaży modele (PRODUCT)RED iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus. Modele te zostały wprowadzone na rynek w marcu 2017 roku, sześć miesięcy po debiucie iPhone’a 7.

Te dwa specjalne urządzenia zostały wydane w związku z obchodem 10 lat partnerstwa między firmą Apple i fundacją (RED), z której przychody wspierają globalny fundusz walki z AIDS w Afryce.

Chociaż modele (PRODUCT) RED iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus zostały wycofane, to Apple nadal sprzedaje urządzenia w kolorze srebrnym, złotym, różowego złota, matowym czarnym i Onyks. Ceny tych telefonów iPhone 7 zaczynają się od 2 729 złotych za modele 32 GB, a ceny iPhone’a 7 Plus zaczynają się od 3 319 złotych.

Choć Apple nie oferuje już czerwonych iPhone’ów z linii (PRODUCT)RED, to firma nadal sprzedaje wiele akcesoriów (PRODUCT) RED, w tym kilka wprowadzonych wczoraj. Wczoraj firma wprowadziła nowym pasek z edycji (PRODUCT)RED z klamrą klasyczną do koperty w rozmiarach 38mm i 42 mm, a także nowy skórzany futerał na iPada Pro 10,5 cala – (PRODUCT)RED czy nowe etui dla Apple Pencil.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx