niedziela, 19 maja

W związku z faktem, że nowe modele iPhone’a 12 i 12 Pro nie są już sprzedawane z adapterem zasilania, firma Apple rozpoczęła samodzielną sprzedaż zasilacza USB-C o mocy 20 W, który został po raz pierwszy wprowadzony z iPadem Air.

Osoby, które będą go potrzebować przy zakupie swojego pierwszego urządzenia Apple jakim będzie nowy iPhone będą musieli za niego zapłacić dodatkowe 99 złotych.

Wszystkie nowe modele iPhone‌ 12 i starsze modele ‌iPhone’ów‌ są od teraz sprzedawane tylko z kablem USB-C na Lightning, a użytkownicy powinni posiadać własne zasilacze. Większość osób, które mają już w swojej kolekcji poprzednie nowsze urządzenia prawdopodobnie posiadają taki, ale będzie to niedogodność dla tych, którzy mają kilka starszych adapterów 5 W z tradycyjnym wejściem USB lub nie posiadają go wcale.

Cena sprzedaży nowego zasilacza USB-C o mocy 20 W firmy Apple jest niższa niż starszy model USB-C o mocy 18 W, który był dostępny za 129 złotych.

Według Apple zasilacz i słuchawki EarPods zostały usunięte z pudełek iPhone’a, aby zmniejszyć negatywny wpływ firmy na środowisko, ale plotki sugerują również, że ta zmiana pomogła zaoszczędzić kilka dolarów, aby zrównoważyć koszt droższych modemów 5G zawartych w nowych urządzeniach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx