wtorek, 25 czerwca

Apple uruchomił aplikację internetową Apple Music, która umożliwia subskrybentom dostęp do biblioteki muzyki przesyłanej strumieniowo bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej.

Witryna Apple Music jest podobna do aplikacji Apple Music na komputery Mac i oferuje dedykowane sekcje „Dla Ciebie”, „Przeglądaj” i „Radio”, a także listy odtwarzania, rekomendacje i wiele innych.

Użytkownicy Apple Music mogą zalogować się do Apple Music, aby uzyskać dostęp do swoich spersonalizowanych treści, a Apple oferuje bezpłatne wersje próbne dla tych, którzy dopiero zaczynają korzystać z usługi.

Potrzeba jedynie zarejestrować się do Apple Music na urządzeniu z Androidem, iOS lub komputerze Mac, ponieważ obecnie nie ma opcji rejestracji w Internecie. Apple planuje oferować rejestracje w sieci w przyszłości.

Treści odtwarzane w Apple Music dla Internetu są odtwarzane bezpośrednio w odtwarzaczu internetowym, z dostępem do całej biblioteki Apple Music po lewej stronie interfejsu.

Dzięki Apple Music w Internecie usługa Apple Music jest dostępna na dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową, w tym na komputerach z systemem Windows 10, Linux i ChromeOS. Apple dąży do zapewnienia jak największej dostępności Apple Music, umożliwiając firmie lepszą konkurencję z innymi usługami, takimi jak Spotify.

Według TechCrunch, w trakcie okresu testowania wersji beta Apple będzie zabiegać o opinie klientów, starając się usprawnić funkcje i zająć się błędami.

Ci, którzy chcą wypróbować nową wersję Apple Music, mogą odwiedzić stronę beta.music.apple.com.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx