sobota, 18 maja

Apple uruchomił program naprawczy dla modeli iPada Air trzeciej generacji, na które wpływa błąd powodujący nagłe migotanie powodujące całkowite wyłączanie się ekranu.

Apple twierdzi, że urządzenia, których dotyczy problem, zostały wyprodukowane między marcem 2019 roku a październikiem 2019 roku. Każdy iPad, w którym występuje ten problem, zostanie bezpłatnie naprawiony przez Apple lub autoryzowany serwis usług Apple.

Klienci, którzy mają iPada Air trzeciej generacji z wyłączającym się ekranem, powinni znaleźć autoryzowany serwis Apple, umówić się na spotkanie w punkcie sprzedaży detalicznej Apple lub skontaktować się z pomocą techniczną Apple, aby umówić się na usługę pocztową za pośrednictwem Apple Repair Center.

Nowy program napraw obejmuje dotknięte modele trzeciej generacji iPada Air przez dwa lata po pierwszej sprzedaży detalicznej urządzenia. Aby iPad mógł zostać naprawiony bezpłatnie nie może posiadać żadnych innych usterek mechanicznych, które należy wyeliminować w pierwszej kolejności.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx