niedziela, 3 marca

Apple wypuścił dziś nową, specjalną edycję opaski sportowej Black Unity do zegarka Apple Watch z okazji Miesiąca Czarnej Historii.

Pasek pojawia się w ramach szerszych obchodów Miesiąca Czarnej Historii przez Apple, podczas którego firma planuje wyróżnić wyselekcjonowane treści celebrujące kulturę i społeczność czarnych społeczności.

Nowy pasek Black Unity i pasująca do niego tarcza są inspirowane motywem mozaiki i symbolizują energię czarnych społeczności oraz siłę, którą daje jedność. Czarni artyści od pokoleń doskonalą sztukę układania mozaik, żeby upamiętniać swoje dziedzictwo i wywoływać zmiany. Pasek i pasująca do niego tarcza zostały zaprojektowane w Apple przez czarnych twórców – i ich przyjaciół – i stanowią ukłon w stronę wszystkich osób, które zwalczają systemowy rasizm i dążą do sprawiedliwszego świata.

Opaskę sportową Black Unity można od dziś zamawiać w sklepie internetowym Apple oraz w aplikacji Apple Store za 249 złotych i będzie dostępna w wybranych sklepach od 24 stycznia. Opaska jest dostępna w rozmiarach 41 mm i 45 mm.

Tarcza zegarka Unity 2023 i tapeta Unity na iPhone’a będą dostępne w przyszłym tygodniu jako część systemu watchOS 9.3 i iOS 16.3.

W nadchodzących tygodniach Apple wprowadzi nowe treści w App Store, aplikacji Apple TV, Apple Music, Apple Podcasts, Apple Books i Mapach Apple, aby zwrócić uwagę na kreatywność, wkład i doświadczenia czarnych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx