wtorek, 27 lutego

Apple dziś rano dodał nową kolekcję „Skyline” bezprzewodowych słuchawek Beats Studio 3 do swojego internetowego sklepu Apple Store, z wyborem nowych opcji kolorystycznych.

Bezprzewodowe słuchawki Beats Studio 3 Skyline są dostępne w kolorach krystaliczny błękit, piasek pustyni, nocna czerń i szarość nocy. Wszystkie kolory mają złote akcenty ze złotym logo beats i złotym paskiem.

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless są wyposażone w technologię Apple Pure Adaptive Noise Cancelling, zaprojektowaną w celu aktywnego tłumienia zewnętrznego szumu otoczenia podczas słuchania. Są one również wyposażone w układ Apple W1, który ułatwia przełączanie między urządzeniami podczas słuchania, a dzięki wydajności chipa słuchawki Studio 3 wystarczają na 22 godziny na jednym ładowaniu przez cały dzień.

Słuchawki są wyposażone w wygodne nauszne elementy sterujące, które pełnią wiele funkcji – za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i wywoływać Siri. Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 – to najwyższy możliwy wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless – o parametrach niedoścignionych w tej klasie sprzętu – bezproblemowo synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci pełną swobodę ruchów oraz możliwość słuchania muzyki i produktywnej pracy przez cały dzień.

Podobnie jak inne bezprzewodowe słuchawki Beats Studio 3 Wireless, nowa kolekcja Skyline kosztuje 1 499 złotych. Skyline Beats nie są jeszcze dostępne w sklepach detalicznych i muszą być zamawiane online, ale wkrótce powinny pojawić się w punktach sprzedaży detalicznej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx