czwartek, 20 stycznia

Apple pojawi się symbolicznie podczas corocznych targów Consumer Electronics Show w Las Vegas, gdzie w centrum uwagi znajdzie się jego inteligentny system HomeKit, donosi Mark Gurman z Bloomberg.

W związku z oczekiwaniami, że Amazon i Google wprowadzą nowe możliwości oprogramowania dla produktów podłączonych do Internetu i obsługiwanych głosem inteligentnych platform, Apple pojawi się również z własnym systemem „smart home”.

Według raportu, firma nie wypuści prawdopodobnie żadnego nowego sprzętu na targach, ale Jane Horvath, dyrektor Apple, planuje zabrać głos w panelu ochrony prywatności konsumentów 7 stycznia.

Przed zeszłorocznym CES Apple powiesił w Las Vegas wielki baner reklamujący bezpieczeństwo swoich urządzeń, a w 2018 roku kilku pracowników Apple podobno spotkało się tam z potencjalnymi dostawcami okularów rozszerzonej rzeczywistości. Nie mniej Apple woli pozostać w cieniu tej imprezy. Sama obecność Apple na targach CES 2020 jest pierwszą od dziesięcioleci, w której firma uczestniczyła w oficjalnej działalności.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x