wtorek, 16 sierpnia

Folding-UK-Plug-and-Red-Apple-Watch-800x460

Brytyjski były zawodowy gracz rugby, Will Carling, udostępnił na Twitterze parę nowych zdjęć, które odsłaniają dwa niepublikowane wcześniej produkty Apple. Pierwsze zdjęcie przedstawia Apple Watch ze stali nierdzewnej, z jak się wydaje niestandardowym czerwonym sportowym paskiem. Drugie zdjęcie przedstawia wtyczkę ładowarki Apple przystosowaną do sieci w Wielkiej Brytanii w unikalnej składanej konstrukcji.

Carling twierdzi, że szef firmy Apple, Jony Ive dostarczył mu składaną ładowarkę, która może być oficjalną ładowarką dla Apple Watch w Wielkiej Brytanii. Jest również prawdopodobne, że Apple Watch z czerwonym, sportowym paskiem jest także prezentem, ponieważ Ive wychował się w Anglii i na pewno jest fanem rugby, a Carling był dawnym kapitanem drużyny narodowej rugby Anglii w latach 1988/96.

Możliwe jest, że zdjęcie tak naprawdę jest zegarkiem firmy Apple z bardzo podobnym różowym paskiem, a kolor jest kwestią padającego światła. Oświetlenie w kadrze daje jednak zdecydowanie czerwony wygląd, a sam Carling wspomina na Twitterze, że woli „czerwony pasek”. Apple rozdał niestandardowe modele własnych zegarków wielu ikonom showbiznesu. Projektant Karl Lagerfeld otrzymał na początku tego tygodnia zegarek ze złotą bransoletą.

Możliwe jest również, że Apple z czasem wprowadzi wersję (PRODUCT) RED zegarka Apple Watch oferując ten czerwony, sportowy pasek na sprzedaż. Firma Apple przekazuje część zysków ze sprzedaży generowanej przez produkty oznaczone (PRODUCT) RED na Globalny Funduszu do walki z AIDS w Afryce zbierając w ten sposób już ponad 70 milionów dolarów. Obecna linia produktów (PRODUCT) RED obejmuje iPoda, etui na iPhone’a oraz iPada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx