sobota, 20 lipca

Apple Watch Ultra ma o 76% większą baterię w porównaniu do 45 mm modelu Series 8 wynika z nowo odkrytych specyfikacji w chińskiej bazie danych certyfikacji.

Certyfikat, zauważony przez MySmartPrice pokazuje, że Apple Watch Ultra ma baterię 542 mAh. 45-milimetrowy Apple Watch Series 8 jest wyposażony w baterię 308 mAh, co stanowi 76% wzrost pojemności baterii dla Apple Watch Ultra w porównaniu do poprzedniego największego zegarka Apple Watch.

Dokumenty potwierdzają również, że Apple Watch Series 8 wyposażonym w ten sam procesor co seria 6 i 7. Nowy Apple Watch ma również ten sam rozmiar baterii. Seria 8 w modelu 41 mm ma pojemność baterii 282 mAh, a seria 7 ma baterię 284 mAh. Minimalna różnica w wielkości baterii raczej nie będzie zauważalna. Model 45 mm Series 8 ma ten sam rozmiar baterii co model 45 mm z serii 7.

W Apple Watch Series 8 Apple obiecuje taką samą całodzienną żywotność baterii, jak w modelu poprzedniej generacji. W Apple Watch Ultra, jak twierdzi Apple, użytkownicy mogą spodziewać się do 36 godzin normalnego użytkowania i do 60 godzin z włączonym trybem niskiego zużycia energii, oferując najdłuższy czas pracy baterii w zegarku Apple Watch.

Tryb niskiego zużycia energii, który jest dostępny we wszystkich modelach Apple Watch obsługiwanych przez system watchOS 9, wydłuża żywotność baterii, wyłączając takie funkcje, jak odświeżanie aplikacji w tle, zawsze włączony wyświetlacz, pomiary tlenu we krwi w tle i inne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu

Do Watch Ultra jaki mam pasek wybrać gdy w ciągu jednej aktywności: pływam, jadę na rowerze, biegnę a na końcu biorę prysznic 🙂
Proszę o pomoc i wskazówki

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx