piątek, 30 września

Zgodnie z informacjami podanymi dziś przez DigiTimes, następna generacja Apple Watch ma zostać wydana w drugiej połowie 2017 roku.

Ramy czasowe są zgodne z raportem chińskiego Economic Daily News, który również twierdził, że nowe modele zegarków Apple pojawią się w trzecim kwartale 2017 roku, czyli na jesieni, wraz z ulepszoną żywotnością baterii i poprawą wydajności.

Modele Apple Watch z serii 2 i nieznacznie uaktualnione modele serii 1 wprowadzono we wrześniu wraz z iPhone’em 7, więc rozsądne jest założenie, że modele z serii 3 mogą zostać wprowadzone również we wrześniu. Oryginalny zegarek firmy Apple, nazwany serią 0 wypuszczono w kwietniu 2015 roku.

Oprócz szybszego procesora i dłuższej żywotności baterii, mówi się również o dodaniu łączności komórkowej, a analityk SIG, Christopher Rolland uważa, że w tegorocznych zegarkach może się pojawić nawet LTE. Tego samego zdania był również analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo.

Dzięki połączeniu komórkowemu właściciele Apple Watch nie potrzebowali blisko sparowanego telefonu iPhone, aby prowadzić rozmowy czy strumieniować treści Apple Music, ale prawdopodobnie potrzebny byłby osobny plan danych od operatora.

Ogólny wygląd modelu Apple Watch nie zmienił się od czasu wprowadzenia oryginalnych modeli w kwietniu 2015 roku, choć mówi się, że modele serii 3 mogą mieć jakieś niewiele znaczące zmiany w wyglądzie. Apple zamiast tego wprowadzał dotychczas nowe paski w każdym sezonie, aby zaoferować ich nowy wygląd.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx