poniedziałek, 11 grudnia

applewatch

Grudniowe plotki sugerowały ewentualną imprezę dla mediów, która miałaby się odbyć w marcu i podczas której Apple miałby zaprezentować nową generację Apple Watch. Najnowsze informacje udostępniane przez TechCrunch sugerują, że przeprojektowany Apple Watch nie pojawi się jednak tak wcześnie w tym roku. 

Powołując się na kilka źródeł zaznajomionych z planami Apple, TechCrunch mówi, że w marcu możliwe jest pojawienie się nowych akcesoriów do Apple Watch, ale druga generacja zegarka raczej nie zostanie zaprezentowana. Istnieje jednak potencjalna możliwość marcowego wydarzenia, choć nie jest jasne, co na nim zostanie zaprezentowane. Istnieje możliwość, że będą to nowe komputery Mac i prawdopodobny 4-calowy iPhone 6C.

Apple Watch, wprowadzony w kwietniu 2015 roku, jest nową kategorią produktów Apple, więc jego cykl aktualizacji jest trudny do określenia. IPhone aktualizowany jest w trybie rocznym, więc jeśli druga generacja Apple Watch nie pojawi się w marcu, to nie jest jasne, kiedy zadebiutuje nowa wersja. Jak mówi TechCrunch, aktualizacja wraz z iPhone’em 7 we wrześniu umieściłaby Apple Watch w cyklu aktualizacji co 18 miesięcy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx